Makijaż permanentny Piaseczno

Makijaż permanentny Piaseczno
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Najlepszy fryzjer w mieście

Fryzjerką chciałam zostać zawsze. Ponieważ już 5 lat temu ukończyłam szkołę fryzjerską, a do tej pory pracowałam zatrudniona w przeróżnych salonach, gdzie zdobyłam naprawdę bogate doświadczenie, postanowiłam coś zmienić.

Podjęłam decyzję, że otworzę własny salon fryzjerski. Tylko w mojej głowie pojawiło się pytanie gdzie to zrobić? Niby fryzjer jest potrzebny każdemu, ale gdzie spróbować swoich sił w prowadzeniu własnego zakładu żeby to było opłacalne? Nie chciałabym pójść z torbami po kilku miesiącach pracy.

Długo nad tym myślałam. Początkowo chciałam żeby to było w Warszawie. W końcu stolica, dużo ludzi, na pewno sobie poradzę – taki był mój tok myślenia. Jednak szybko z tego zrezygnowałam. Bałam się, że rynek warszawski jest już przesycony takimi zakładami, a początkująca fryzjerka może zostać wykończona przez konkurencję.

I w końcu mój wybór padł na Piaseczno. To średniej wielkości miejscowość na prawach powiatu w województwie mazowieckim. Położona jest zaledwie ok. 15 km od centrum Warszawy, czyli miejsce jak dla mnie idealne. Taki złoty środek.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles