Salon urody Piaseczno

Salon urody Piaseczno
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

Fryzura na karnawał

Kto odwiedza regularnie fryzjera ten wie, że każda pora roku charakteryzuje się innymi fryzurami. Latem modne są krótkie fryzury, jak również kucyki, wykonywane szybko i nadające się na plażę. W karnawale preferujemy zwariowane kolory i formy. Każdy fryzjer potrafi wyczarować niejedno cudo na każdej głowie.

W tym sezonie modne są przede wszystkim zimne kolory, jak chłodny błękit czy krystaliczny fiolet. Dla mniej odważnych wystarczy jedno pasemko w tym kolorze, żeby ożywić fryzurę i nadać jej osobistego stylu. Jeśli chcesz zaszaleć bardziej, pofarbuj całą głowę lub zdecyduj się na ombre – w tym wypadku kolor włosów przy głowie ma inny odcień niż na końcówkach.

Żeby zrobić profesjonalną fryzurę, warto udać się do sprawdzonego fryzjera. Często w dużych miastach za konkretną usługę trzeba zapłacić drożej, więc warto poszukać kogoś sprawdzonego z okolic. Dobrym pomysłem jest na przykład Piaseczno. Jak w każdym mniejszym mieście trzeba się trochę bardziej naszukać, ale specjalistów w swojej dziedzinie nie brakuje.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles