Co chcesz w życiu robić? Kim chcesz być kiedyś?

Co chcesz w życiu robić? Kim chcesz być kiedyś?
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

NAJWIĘKSZYM BÓLEM JEST NIEWIEDZA NA TEMAT: CO CHCE SIĘ W ŻYCIU ROBIĆ, JAK ZDOBYĆ WIĘCEJ, JAK W OGÓLE COŚ ZDOBYĆ. PRAWDA JEST TAKA, ŻE ODPOWIEDŹ JEST W TOBIE.

Pod słowem szczęście kryje się tyle przeróżnych rzeczy i każdy postrzega je inaczej, dla każdego to słowo ma inne znaczenie, a interpretacja czasem może być przedziwna.

Każdy powinien zadać sobie pytanie co lubi robić, co sprawia mu przyjemność. Co jest szczęściem na co dzień, co tak naprawdę mu go daje. Błędnie można kluczyć po nieznanych i nieprzetartych szlakach, bo tak trzeba, ale po co? Jeżeli intuicja mówi, że nie warto czegoś robić, to znaczy że tak jest, choć i ona potrafi czasem nas zwieść. Ile traci się czasu i nerwów przez błądzenie. Głównym problemem każdego człowieka, a mianowicie tego co cały czas szuka jest brak odnalezienia właściwej drogi, którą będzie podążał. Jakim bólem jest to, że nie wiesz co jest Twoją inspiracją, największą motywacją, która skłania Cię do osiągania rzeczy niemożliwych. Patrzysz z podziwem na ludzi, którzy wykonują to co kochają i na tym w dodatku dobrze zarabiają, a Ty wciąż nie wiesz…

Na pewno każdy z nas, absolutnie każdy ma taką rzecz, która autentycznie sprawia mu przyjemność ale nie jest świadomy tego, że właśnie to może być świetnym pomysł na samorealizację. Każdy z nas ma jakiś temat, którym cały czas się interesuje, a nie wykorzystuje tego w żaden sposób by zmienić coś w sobie, coś co pomoże mu zdobyć szczyty te najwyższe. Trzeba dążyć do tego aby odnaleźć w sobie to co będzie Cię skłaniało do sięgania po coraz więcej, a przede wszystkim musisz zaobserwować co jest dla Ciebie ważne i sprawia Ci ogromną radość. Zobaczysz jak każdy etap poznawania siebie jest istotny jak wpływa na zmiany w Twoim życiu. Po przebyciu każdego etapu będziesz mądrzejszy, a każda sprawa będzie prostsza do rozwiązania. Pokonywanie poszczególnych etapów nie jest łatwe, człowiek musi je zrozumieć i zanalizować.

Na pewno czujesz czasem w sobie to uczucie jak coś się w Tobie zmienia, naradza, coś co jest naprawdę pozytywne i czekasz z niecierpliwością aż w końcu się to wyklaruje. Ciśniesz ile się da by osiągnąć następny etap, by być jeszcze bardziej szczęśliwym niż dotychczas. Znasz to uczucie?

Każdy szuka idealnego przepisu na to jak dobrze żyć, tylko zazwyczaj jest to wyimaginowane i wydaję się być niemożliwe, a dlatego, że właśnie tak do tego podchodzisz. Pierwsze musisz zrozumieć, że tak naprawdę wszystko zaczyna się od Twoich myśli i nastawienia.
Nie znajdziesz prawidłowej drogi, gdy nie zaczniesz jej szukać.

Bez biadolenia z zaciśniętą szczęką i z potem na czole idź do przodu!

Prosty przykład, gdy zaczynasz biegać robisz małe dystanse wyrabiając kondycję, później zaczynasz robić dalsze trasy, które nie sprawiają Ci takiej trudności jakbyś zaczął biegać już na takie od początku. Zawsze zaczyna się od czegoś, a później kierujesz się ku większym osiągnięciom, wyznaczając sobie coraz to więcej. Taka metoda działania jest najbardziej trafna, bo nie można od razu od tak zdobyć wszystkiego co się zamarzy, bo tak chcesz na zawołanie, potrzebne jest działanie, wchłanianie potężnej ilości wiedzy i wytrwałość.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles