Paznokcie żelowe Piaseczno

Paznokcie żelowe Piaseczno
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

Fryzjerka

Od dziecka chciałam zdobyć certyfikaty i pracować w zawodzie fryzjera. Na początku eksperymentowałam i ćwiczyłam na lalkach, a później z biegiem czasu i z większymi umiejętnościami podcinałam i układałam włosy koleżankom czy siostrze.
Pochodzę z miasta Piaseczno, i mimo iż jesteśmy w niedalekiej odległości od Warszawy, to jesteśmy zamknięci w swoich własnych trendach mody, które przez lata są niezmienne. Pamiętam jak parę lat temu jak jeszcze moda na włosy dwu kolorowe do nas nie do tarła z zagranicy, postanowiłam sobie poćwiczyć z kolorami i rozjaśniłam sobie końcówki włosów. Co druga mijana przez mnie osoba na ulicy nie mogła oderwać wzroku, który wyrażał przerażenie.
W tamtym momencie zrozumiałam, że jeżeli chcę tworzyć z włosów rzeczy niestandardowe godne wielkich artystów to muszę się przeprowadzić z Piaseczna do Warszawy, tam zrobić studia, zarobić trochę pieniędzy i wyjechać za granicę. Kto wie może uda mi się trafić pod skrzydła jakiegoś wielkiego zdolnego stylisty fryzur od którego będę mogła się uczyć.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles