Spotkanie: Bartek Popiel czyli liczy się wynik-spotkania z internetowymi twórcami #2

Spotkanie: Bartek Popiel czyli liczy się wynik-spotkania z internetowymi twórcami #2
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

JEŻELI SIĘ TYLKO CHCE, TO MOŻNA WSZYSTKO. NIE MA ŻADNYCH BARIER TO MY SAMI STWARZAMY WŁASNE GRANICE. JEŻELI POTRAFIMY CZERPAĆ WZORZEC OD ODPOWIEDNICH OSÓB, TO JESTEŚMY NA DOBREJ DRODZE.

Artykuł z serii spotkanie z osobą kreatywną i pełną pomysłów. To już drugie spotkanie ze znanym twórcą internetowym, które jak zwykle wnosi coś ciekawego i uczy. Spotkania z różnymi ludźmi, którzy zajmują się czymś konkretnym i wiedzą czego w życiu chcą podciągają nas do wyższego poziomu, gdyż potrafimy zachłysnąć się ich życiem i w jakiś sposób starać się ich naśladować na własny sposób czerpiąc z tego motywację do jakiegokolwiek działania. Gdy nie obserwujemy ludzi z wizją, a sami jej nie mamy, to zatracamy siebie. Jak dobrze, że na świecie istnieje taka społeczność, która coś wnosi i z której możemy czerpać wzór stając się później nim dla innych, bo my jak czegoś się uczymy to i pociągamy do tego najbliższych, przyjaciół czy znajomych.

Końcem stycznia wraz z Michałem wybraliśmy się na spotkanie z Bartkiem Popielem, którego blog nosi nazwę „Liczy się wynik”. Bartek zajmuję się kwestiami takimi jak: rozwój osobisty, marketing i sprzedaż, biznes, produktywność a także aspektami dotyczącymi życia. W zasadzie nazwę bloga Bartka można wpleść w każdy aspekt życiowy, bo faktycznie zawsze liczy się wynik. Każdy z nas jest panem swojego losu i stara się osiągać coś, bądź nie z różnych powodów. Większość ludzi zazdrości innym, że żyją tak, a nie inaczej. Tylko co daje ta zazdrość? A no nic, a w zasadzie to poszarpanie własnych nerwów i myśli: bo ja też bym tak chciał, no właśnie, a gdzie jest to coś co skłania do naśladowania, a nie żałowania że się takim nie jest? Bo każdy może być tym kim chce jeżeli robi coś w tym kierunku i chociaż odrobinę się stara.

Człowiek nie zawsze musi być uzależniony od pracodawcy, no bo co stoi za realizacją marzeń? Jakie ograniczenia? Na wszystko zawsze się znajdzie złoty środek tylko trzeba logicznie myśleć i tak też podchodzić do życia. Ilu ludzi bardzo biednych nie mających w przeszłości nawet na kawałek chleba coś osiągnęło? Myślicie, że każdy z nich dzielił taki los aż do śmierci? Otóż nie, właśnie ta bieda stała się dla nich ogromną motywacją, bo nigdy nie chcieli dopuścić do tego by ich rodzina głodowała i w ten sposób mając zainteresowania i je rozwijając osiągnęli sukces.

Ale wracając do spotkania z Bartkiem, było one pełne emocji, bo można sobie zdać sprawę, że nie trzeba mieć nad sobą szefa żeby coś osiągnąć. Szefem jest każdy sam dla siebie jeżeli tylko chce takiego życia i chce coś osiągnąć. Samemu świetnie można zaplanować wiele rzeczy, które nadają sens, a także uczą innych. Bardzo fajnie, że ludzie chcą się dzielić swoją wiedzą aby pomóc wszystkim zainteresowanym stać się kimś. Tyle wiedzy mamy w internecie, przecież to jest ogromna kopalnia na dodatek tak naprawdę bez dna. Prowadzony przez Bartka blog dostarcza tyle ciekawych informacji, które naprawdę są ważne i pozwalają zdobyć wiedzę, która pomoże coś osiągnąć.

Bardzo gorąco polecam: http://liczysiewynik.pl/

Czasami warto poświęcić trochę czasu aby spotkać się z osobami od których możemy się wiele nauczyć, które wierzą, że naprawdę można wszystko i potrafią Cię do tego zmotywować i pomogą Ci w to przede wszystkim uwierzyć. Nigdy na takie spotkania nie traci się czasu, mimo długiego dojazdu, a na dodatek w beznadziejną pogodę, która niestety nas nie rozpieszczała, bo padający deszcz zamarzał na szybie dosłownie w sekundę, a jadąc autostradą nie był to zbyt miły widok, zwłaszcza jak wyprzedzało się ciężarówki. Mimo, że była taka pogoda, a my świetnie zdawaliśmy sobie sprawę, iż nie jest ona bezpieczna na dalsze trasy, to jednak zdecydowaliśmy się udać do Krakowa, a w zasadzie na jego obrzeża prosto na spotkanie do Bartka, gdzie spędziliśmy naprawdę bardzo miło czas, realizując projekt o którym mowa była w wpisie ze spotkania z Włodkiem Markowiczem.

Z każdego spotkania z takimi osobami można nauczyć się naprawdę dużo, gdyż każdy jest inny i każdy ma swój jakiś pogląd na świat z innych perspektyw, a fajne jest to że te perspektywy można łączyć w jedną całość, we własnym stylu, dopasowaną do samego siebie. Każdy ma inny pogląd na świat i to tak naprawdę w ludziach jest ciekawe i bardzo interesujące, każdy ma inny plan czy pomysł, a także ma inny plan na jego realizację, po prostu każdy jest inny.

Od Bartka dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, udzielił on nam paru porad, które może właśnie stały się częścią do tej brakującej, a może były one dla mnie indywidualnie tym wybrakowaniem wypełniającym lukę.

Zdjęcia z sesji zdjęciowej, którą realizowaliśmy oraz film znajdziecie pod linkiem: http://fotoblysk.com/bartek-popiel-w-kadrze-sesje-internetowych-tworcow/

Zostań na dłużej i polub blog na Facebook-u

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles