Balsam Johnson

Balsam Johnson
1 vote, 7.00 avg. rating (73% score)

Balsam Johnson (8)Jakie kosmetyki są potrzebne, aby odpowiednio pielęgnować ciało? Na pewno przydadzą się nam różne kremy do twarzy oraz do ciała, takie jak na przykład balsam Johnson. Dodatkowo warto od czasu do czasu zainwestować w przeróżne zabiegi u kosmetyczki.

Jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy, sprawa jest dość skomplikowana, szczególnie jeśli masz cerę mieszaną. Możesz potrzebować różnych kosmetyków na przykład na przesuszające się policzki i innych na przetłuszczający się nos czy czoło. Jeśli nie jesteś pewna, na co się zdecydować, porozmawiaj z dermatologiem albo kosmetyczką. Osobno należy kupić oczywiście krem pod oczy oraz – wedle zapotrzebowania – krem przeciwzmarszczkowy.

Jeżeli chodzi o balsamy do ciała, pamiętaj o tym, że różne będą odpowiednie do określonych typów skóry. Jeśli szybko się przesusza, być może odpowiednie będą preparaty silnie nawilżające. Jeżeli natomiast Twoja skóra jest bardzo delikatna, może sprawdzić się na przykład balsam Johnson lub innych kosmetyk przystosowany do takiej skóry.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles