Oliwka dla dzieci Johnson

oliwka-dla-dzieci-johnson-1Oliwka dla dzieci – idealny kosmetyk dla malucha

Każda mama chce jak najbardziej dbać o zdrową skórę swojego maluszka, aby uniknąć jej nadmiernego wysuszenia i przykrych zaczerwienień i odparzeń. Każda troskliwa mama powinna więc posiadać w łazience skuteczny kosmetyk, jakim jest Oliwka dla dzieci Johnson.
Jest to idealny preparat dla skóry dziecka, doskonale nawilża, długo utrzymuje właściwy poziom nawilżenia. Dba także o odpowiednie natłuszczenie skóry co pomaga uniknąć jej zaczerwienienia, powodującego duży dyskomfort dla dziecka.
Każda Oliwka dla dzieci Johnson przechodzi rygorystyczne testy alergologiczne, co daje gwarancje iż nie będzie powodować żadnych uczuleń. Najlepiej oczywiście stosować ją bezpośrednio na skórę maluszka, nadaje się też do delikatnego jej masowania, może być używana bezpośrednio po kąpieli, na mokrą skórę. Może także stanowić doskonały dodatek do samej kąpieli. Kilka kropel dodanych do wody zmiękcza ją, powodując że staje się bardziej aksamitna, a dzięki temperaturze wody będzie lepiej wchłaniana przez skórę dziecka.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles