Bielizna damska

Bielizna damska
1 vote, 8.00 avg. rating (78% score)

Bielizna damska (6)Jeżeli masz naprawdę spory biust, prawdopodobnie zazdrościsz kobietom, które z przodu wyglądają niemalże tak samo jak z tyłu. Nie potrafisz nijak go ogarnąć, bo nie pomagają ci w tym nawet biustonosze. Zobacz więc, jaki stanik byłby dla twoich piersi optymalny.

Staników odpowiednich dla dużych piersi musisz szukać w butikach z bielizną. One zresztą prowadzone są przez braffiterki – kobiety specjalizujące się w dobieraniu biustonoszy. Pozwól im na to, by pomogły ci dobrać właściwą bieliznę. Sprzedawana przez nie Bielizna damska ma tak różnorodne rozmiary, że któryś z nich na pewno będzie idealny dla twojej sylwetki. Może być to nawet rozmiar I czy K, bo i takie występują w tych butikach. Twój nowy biustonosz zawierać będzie wszelkie usztywnienia, dodatkowe fiszbiny oraz grube ramiączka, dzięki czemu spokojnie zaczniesz nawet uprawiać w nim rozmaite sporty.

Duże piersi nie musza być wcale dużym problemem. Potrafiąc dopasować do nich właściwy stanik, można stworzyć z nich swój prawdziwy atut.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles