Przygotowania do ślubu

Przygotowania do ślubu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Młodzi, podejmując decyzję o ślubie i wspólnym przyszłym życiu muszą liczyć się z masą przygotowań, które doprowadzą ich w końcu przed ołtarz. Czasem przygotowania te wyglądają jak „nie kończąca się opowieść”: setki odwiedzonych salonów ślubnych, w poszukiwaniu tej jedynej kreacji, tuziny wypisanych i wysłanych zaproszeń, niezliczone wizyty u kosmetyczki i wiele, wiele innych…

Ale żaden ślub nie może obyć się bez weselnego jadła, napojów i trunków. Te ostanie, wcześniej kupione najlepsze alkohole, również możemy przystroić na tę okazję; na pewno będą atrakcyjniej wyglądały jako „wódka weselna”, a nie zwykła wódka, nawet, jeśli byłaby najdroższa. Warto więc zainwestować troszeczkę więcej i wybrać odpowiednie etykiety na wódkę weselną – wzorów i kolorów jest cała masa. Poza tym młodych czeka jeszcze wybór sali weselnej, zamówienie orkiestry, weselnego tortu, ustrojenie kościoła, sali i samochodu, którym młodzi pojadą do ślubu.

Po miesiącach przygotowań nadchodzi wreszcie ten wymarzony dzień, tym piękniejszy im bardziej dopisuje pogoda. Panna młoda stoi wystrojona w rodzinnym domu czekając na swego wybranka. Goście, którym na 3 miesiące przed uroczystością rozesłano zaproszenia ślubne zjawią się o czasie i będą uczestniczyć w uroczystości w kościele… Potem zabawa przy orkiestrze w domu weselnym, masa toastów, pozdrowień, prezentów. Wreszcie oczepiny i prawdziwa zabawa, która trwa do białego rana. A jeśli zabawa będzie przednia będą również poprawiny.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles