Pielęgnacja włosów

 

L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill odbudowuje ubytki keratyny we włosach

Szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i nieodpowiednio wykonane zabiegi chemiczne mogą prowadzić do niedoboru keratyny. Włosy stają się porowate: są szorstkie w dotyku, łamliwe, matowe. Aby odzyskać siłę i witalność włosy potrzebują uzupełnienia keratyny. Kuracja wypełniająca włosy pro-keratyną L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill, uzupełnia ubytki podstawowego budulca włosa. Koktajl aminokwasów i proteiny pszenicy natychmiast wzmacniają, równoważą utratę budulca włosów - keratyny. Tarcza ochronna otula włos i chroni przed działaniem szkodliwych czynników. Cząsteczka lipidów inspirowana ceramidami, które naturalnie występują we włosach wnika we włosy i wypełnia delikatne obszary oraz sprzyja ich odbudowaniu.

L'Oreal Fiberceutic Mask - Maska Botoks do włosów

Fiberceutic to nowatorski, składający się z dwóch części program do pielęgnacji włosów stworzony przez expertów L`oreal Professionnel nazwany potocznie botoksem do włosów z uwagi na szybkie działanie regeneracyjne. Formuła Fiberceutic zawiera cząstki Intra-Cylane ®, które wnikają do uszkodzonych obszarów włosa zawierających keratynę, białko współtworzące włókno włosa. Cząstki te uzupełniają szczeliny i pęknięcia w strukturze włosów odbudowując je. Formuła została stworzona szczególnie do włosów długich podatnych na rozdwajanie się końcówek, włosów kruchych i podatnych na skręt, poddawanym częstym zabiegom koloryzacji oraz zabiegom termicznym tj. suszenie, prostowanie. W przeciwieństwie do innych środków pielęgnacyjnych po zastosowaniu Fiberceutic można szybko przystąpić do strzyżenia, suszenia i stylizacji włosów bez utraty nabytych właściwości, gdyż cząsteczki Intra-Cylane ® głęboko wnikają do wnętrza włókna włosa, powodując iż, stają się one silniejsze i grubsze na dłuższy czas.

 

NIOXIN zabiegi wzmacniające na przerzedzone włosy

NIOXIN to profesjonalne preparaty wzmacniające do włosów słabych i przerzedzonych. Stres, zmiany w codziennej diecie, nieodpowiednia pielęgnacja, uszkodzenia włosów w wyniku złej ochrony lub stosowanie nadmiernej ilości kosmetyków do stylizacji to główne przyczny przerzedzania włosów. Skóra głowy, podobnie jak skóra twarzy potrzebuje odpowiedniego oczyszczania, odżywiania i wzmacniania. Dzięki ekspertom z firmy NIOXIN kompleksowa regeneracja jest możliwa w 6 indywidualnie dobranych systemach pielęgnacyjnych. Podczas wizyty fryzjer, biorąc pod uwagę zaawansowanie przerzedzenia, kondycję włosa oraz skóry głowy, dobiera odpowiedni rodzaj pielęgnacji.