KOLORYZACJA WŁOSÓW

 

HairChalk to szybka i prosta aplikacja, natychmiastowy efekt. Zmieniaj swój LOOK tak często jak zmieniasz lakier na paznokciach, w zależności od swojego pragnienia! To koloryzacja bez konieczności wcześniejszego rozjaśniania włosów, przeznaczona do ciemnych i jasnych baz! daje maksymalną moc koloru, daje naturalny efekt i nie zostawia śladów. Hit 2014!

 

Zmiana koloru włosów często nam pomaga, czujemy się znacznie lepiej, nowa fryzura dodaje nam pewności siebie. Nie da się ukryć, że ładny wygląd poprawia nasze samopoczucie, nic w tym dziwnego, że farbowanie włosów stało się bardzo modne. Koloryzacja włosów musi być przemyślana – nie należy ulegać ślepo modzie – najpierw trzeba przyjrzeć się kolorytowi swojej skóry. Kobieta z problemami z naczynkami, której skóra jest lekko zaczerwieniona, źle będzie wyglądała w jeszcze dość modnych obecnie czerwonych odcieniach rudości, bo taki kolor włosa niepotrzebnie podkreśli koloryt skóry – takiej osobie pasuje przede wszystkim naturalny (najlepiej średni) blond oraz ciepłe odcienie brązu.

Wydaje się ze koloryzacja to nic tylko nałożenie farbę na nasze włosy. Jednakże pamiętać należy, iż w przypadku radykalnych zmian koloru włosów, warto udać się do profesjonalisty, aby uniknąć niepożądanego efektu, lub też aby nie zniszczyć włosów (na przykład samodzielnym rozjaśnianiem). Jeżeli jednak decydujemy się na farbowanie włosów, to warto wcześniej zastanowić się jaki kolor rzeczywiście chcielibyśmy mieć na głowie. Następnie należy wybrać farbę o ton jaśniejszą, ponieważ na włosach odcień z opakowania przeważnie zawsze jest o ów ton ciemniejszy. Zanim zdecydujemy się na trwałą koloryzację, warto wcześniej wypróbować dany kolor, aplikując szampon koloryzujący. W razie gdyby barwa nam nie przypadła do gustu, możemy być pewni, iż po kilku umyciach, wrócimy do pierwotnego koloru włosów. Jednak pamiętać należy,że mimo wszystko kolorysta pomoże nam dobrać idealny dla nas kolor włosów.

 

COVER - tonowanie siwych włosów dla Mężczyzn.Cover L`Oreal jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując dyskretny i perfekcyjnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Mogą z niej skorzystać mężczyźni, którzy mają do 50% siwych włosów. Po zabiegu siwe włosy stają się mniej widoczne, a fryzura odzyskuje młody wygląd. Zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów. Włosy wyglądają na odświeżone, a rezultat jest długotrwały.