Jak dobrać koszulę?

Jak dobrać koszulę?
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

Jak dobrać koszulę?

Koszulę męską powinno się dobierać stosownie do sytuacji. Sytuacji noszenia koszuli jest bardzo wiele ale teraz skupimy się na różnych miejscach pracy. Pracujemy w różnych miejscach i one wymagają stosownej koszuli.

Osoby, które pracują z klientami, mają z nimi bezpośrednie spotkania powinni pamiętać, żeby zakładać gładkie koszule, najlepiej białe koszule, błękitne lub różowe. Koszule w drobne wzory, na przykład w krateczkę lub pepitkę rozpraszają wzrok rozmówcy, którzy mogą czuć się niespokojnie przez co spotkania mogą kończyć się niepowodzeniem biznesowym.

Z pewnością na bardziej eksponowanych stanowiskach powinno się nosić eleganckie koszule z mankietami na spinki. W finansowych zawodach powinno się nosić niebieskie koszule w różnych odcieniach, mogą to być koszule w delikatne prążki. Elegancka biała koszula sprawdzi się prawie zawsze, choć w niektórych zawodach może być zbyt elegancka warto więc pamiętać aby nie przesadzać. Koszule do pracy powinny być bezwzględnie uszyte w 100% z bawełny, mogą być z gładkiej tkaniny ale mogą być z tkaniny z fakturą, przez którą można pokazać więcej charakteru. Jeśli do pracy chodzimy w krawacie to nie powinno się nosić koszuli z kołnierzykiem na guziki, która ma miękki kołnierzyk i bardziej sprawdza się w sytuacjach bezkrawatowych.

Koszule w kratkę lub we wzory będą się sprawdzać z pewnością w artystycznych zawodach, gdzie kolorami można pokazać swoją osobowość poprzez kolory i wzory koszul. Można wtedy nosić koszulę także na zewnątrz spodni. Koszule do pracy można znaleźć w sklepie internetowym EleganckiPan.com.pl

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles