Fotograf na wesele

Fotograf na wesele
1 vote, 9.00 avg. rating (83% score)

fotograf-na-wesele-7Ślub jest jednym z ważniejszych dni dla młodej pary. Dlatego też warto zadbać aby wszystko było zapięte na ostatni guzik i najlepszej jakości.
Bardzo ważną kwestią jest odpowiedni fotograf na wesele. To od niego zależy czy pamiątką z tego wyjątkowego dnia będzie wyjątkowa czy też będzie powodem do wstydu. Dlatego też warto już na początku zwrócić uwagę na to jakie zdjęcia robi dany fotograf, co łatwo można sprawdzić w jego portfolio lub zasięgnąć opinii innych par.
Kolejną ważną kwestią jest to jaki styl zdjęć nam odpowiada, czy ma to być reportaż, czy też zdjęcia mają być artystyczne i wyszukane, bądź klasyczne.
Ciekawym pomysłem jest zarezerwowanie u tego samego fotografa tak zwanej sesji narzeczeńskiej. Dzięki temu można samemu sprawdzić się w roli modela oraz mieć próbkę pracy fotografa.
Warto też ustalić miejsce i czas pleneru ślubnego. Tak aby zarówno dla pary młodej jak i fotografa był dogodny. Dobrym pomysłem jest data już po ślubie dzięki czemu sesja robiona jest na spokojnie.
Ostatnią ważną kwestią jest album lub płyta ze zdjęciami.  Warto ustalić wcześniej czego się oczekuje i w jakiej ilości. Album ślubny stanowi wspaniała pamiątkę nie tylko dla młodej pary, ale też dla rodziców,  dlatego których może być wspaniałym prezentem. Dlatego warto wcześniej zamówić kilka kopii.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles