Prezent na walentynki dla niej – bransoletki i kolczyki 2011

Prezent na walentynki dla niej – bransoletki i kolczyki 2011
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Prezent na walentynki dla niej – bransoletki i kolczyki 2011

Co można kupić dziewczynie lub kobiecie w dzień zakochanych? Pewnie nie jeden mężczyzna w tym momencie nad tym zastanawia się. Walentynki już tuż tuż, a do głowy przychodzą typowe pomysły: bombonierka w kształcie serca. Przychodzimy z pomocą i proponujemy zastanowić się nad nieco innymi pomysłami na prezent walentynkowy.

Oto kilka naszych, modnych propozycji na prezenty.
1. Bransoletka.

Bransoletka jest nieraz bardzo ważnym dodatkiem do kobiecego stroju, tym, co ten strój uzupełnia. Jest to taki rodzynek. Ważne tylko, żeby była ona dobrana odpowiednio do charakteru kobiety. Mała podpowiedź 🙂 : póki jest jeszcze czas warto zwrócić uwagę na to, jakie ozdoby nosi ukochana osoba i w jakich gustuje, żeby nie pomylić się z wyborem.

Prezentujemy kilka modnych bransoletek – wiosna/lato 2011.

Szerokie bransoletki bez zapięcia z kolorowym akcentem świetnie będą pasować do osób noszących stonowane stroje, wybierające raczej ciemniejsze kolory. Taka bransoletka potrafi rozjaśnić cały strój.

Bransoletki z kryształami dla kobiet, które lubią błyskotki. Są dopuszczalne różne warianty: szerokie i wąskie, z zapięciem i bez, eleganckie i proste oraz bardziej przypominające niechlujne połączenie.

Bransoletki z koralików będą idealnie pasować do prostych strojów i do tych kobiet, które nie lubią zwracać na siebie zbyt dużej uwagi.

Może również to być cały komplet bransoletek. Będzie to idealny prezent dla kobiety, która lubi mieć na sobie dużo biżuterii i dodatków.

Bransoletka przypominająca łańcuszek. Ciekawy dodatek do prostych strojów.

Bransoletka w stylu vintage, dla tej, która nie lubi prostych rozwiązań wygląda modnie i nietopowo zarazem.

Bransoletka asymetryczna świetnie się sprawdzi jako prezent dla kobiety, która ubiera się nietypowo i odważnie, nie lubi standardowych ubrań i narzuconych trendów, kreuje swój własny, niepowtarzalny styl.

Bransoletki jaskrawe z kamieniami i kryształami w różnych kolorach idealnie będą pasować dla tych kobiet, które lubią wyróżniać się i przyciągać wzrok oraz tych, które lubią łączyć style i kolory.

Motywy zwierzęce i kwiatowe. Trochę odwagi i kwiatowego szału jeszcze żadnej kobiecie nie zaszkodziło 🙂

2. Kolczyki.

Prawie każda kobieta nosi kolczyki i lubi je zmieniać. Jest to idealny pomysł na prezent. Każda się ucieszy z kolejnej pary kolczyków.

W tym sezonie modne są różne kształty i kolory. Można wyszukać kolczyki odpowiednio pasujące do charakteru osoby, jej ulubionych rzeczy czy też kształtu twarzy, czy oczu.

Nasze podpowiedzi poniżej.

Kolczyki dłuższe srebrne, złote i zwykłe w kształcie rombów czy też długich wisiorków świetnie się sprawdzą jako prezent dla kobiety, która ma twarz okrągłą. Wydłużą one linie twarzy.

Jeśli kobieta ma owalną twarz nieco wydłużoną idealne dla niej będą kolczyki bardziej okrągłe, na przykład duże koła, które znowu są modne.

Elipsy i kształty bardziej okrągłe (nieco mniejsze) oraz łezki będą idealnie pasować do twarzy przypominającej kształtem kwadrat.

Do twarzy trójkątnej będą pasować kolczyki rozszerzające się ku dołowi, generalnie takie, które będą odciągać uwagę od dołu twarzy.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles