Projektanci a modele

Projektanci a modele
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Projektanci a modele

Każdy projektant zatrudnia modeli, którzy prezentują ich dzieła na wybiegach. Warunkiem zostania modelem, jest umiejętność zaprezentowania stroju, w jak najatrakcyjniejszy sposób. Modele powinni dostosować się do kryteriów postawionych przez projektanta, a projektant musi dopasować stroje do sylwetek, jak również do typu urody. Wizażyści i projektanci współpracują ze sobą dla lepszego efektu pokazu.

Projektanci starają się ukazać wszystkie nowości w modzie, jak również odświeżyć to, co już kiedyś było. Moda powraca falami, wszystkie elementy mody sprzed kilkudziesięciu lat możemy zauważyć również w nowatorskich strojach prezentowanych przez markowe sklepy. W tej chwili, jeśli chodzi o wzornictwo modne są tkaniny w grochy, kratkę, pasy, czy jodełka albo geometryczne zawijasy. Krój ubrań jest równie różnorodny, mamy bufiaste rękawki, standardowe i bardziej wymyśle spodnie lub spódnice.

Mężczyźni ubierają dodatki typu szale, biżuteria. Noszą również modne buty, i marynarki do jeansów. Kobiety coraz częściej ubierają się w bluzki ze stójkami, w kwieciste motywy, jak również w bluzki z motywami filmowymi. Ważny jest gatunek materiału, z jakiego są szyte kolekcje ubrań. To on przeważa szale, czy dany strój przyjmie się na rynku.

Ciekawe artykuły o urodzie oraz modzie online:

About author

Related Articles