KOSMETYKA CIAŁA

TROCHĘ O KOSMETYCE CIAŁA

Kosmetyka ciała to zespół zabiegów stosowanych w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry. Istnieje wiele zabiegów służących poprawie estetyki skóry ciała, najbardziej znane zabiegi to: masaże, eletrostymulacje, hydroterapie, szyi, dekoltu, zabiegi dla różnego rodzaju skór, zabiegi regenerujące, dotleniające i wiele innych. Do kosmetyki twarzy stosujemy kosmetyki firm: Kryolan, MEDIderma i BABORinne

MIKRODERMABRAZJA PLECÓW

Mikrodermabrazja stosowana jest też do oczyszczania skóry pleców. Oprócz usuwania wykwitów i niedoskonałości skórnych zabieg przywraca skórze prawidłowe funkcjonowanie, stabilizuje wydzielanie gruczołów łojowych oraz pomaga w odzyskaniu świeżości i gładkości naskórka.

DEPILACJA CIAŁA WOSKIEM

Depilacja woskiem jest najczęściej stosowaną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni. Dzięki zastosowaniu produktów Lycon skóra po depilacji nie jest podrażniona czy zaczerwieniona. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.

MASAŻ KOSMETYCZNY SZYI I DEKOLTU

Przy pielęgnacji twarzy często zapominamy o dbaniu o skórę szyi i dekoltu. Skóra szyi i dekoltu jest cienka, wrażliwa, poza tym ma mniej kolagenu i gruczołów łojowych, które zapewniają prawidłowe natłuszczenie i chronią przed wysychaniem. W związku z tym szyja starzeje się szybciej niż reszta ciała. Szybko się odwadnia, wiotczeje i pokrywają ją zmarszczki. Dlatego warto zajrzeć i poddać się zabiegowi masażu szyi i dekoltu z użyciem maski kremowej lub algowej

DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Dzięki depilacji LYCON zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą uzyskać efekt jedwabiście gładkiej i miękkiej skóry. Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji LYCON tkwi w nowoczesnej technologii produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i połyskującej mikromiki w składzie, m.in. w olejku aromaterapeutycznym, aplikowanym z woskiem typu HOT lub LYCOjet®. Unikalna technologia produkcji pozwala na nakładanie cienkiej warstwy wosku, dzięki czemu jest on skuteczny nawet przy bardzo krótkich włosach.